Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

konstruktér - strojař/elektro - seniorní pozice - 40 tis. CZK náborový bonus

Vaše práce bude zaměřena na specifikaci produktu a vývoj jednotlivých částí tepelného čerpadla, koordinaci náběhů a nových modelů do výroby. Věnovat se budete řešení technických požadavků v rámci vývojových projektů, vést jednotlivé juniorní inženýry a kresliče. Součástí práce je aktivní komunikace se zahraničními kolegy (aktivně využijete AJ).

 

Pozice je vhodná pro zkušeného konstruktéra (strojaře či elektro), který disponuje min. pětiletou odbornou praxí ve vývoji či konstrukci (důraz kladen na plastové a plechové díly) pro sériovou výrobu. Vyžadována je zkušenost s definováním projektu od počátku vývoje, ladění nástroje, až k zavedení dílu do výroby.

 

nástup do PP: dohodou, ihned

mzdová nabídka: dle dohody, nabídka bude individuálně stanovena uchazeči s ohledem na předchozí praxi a zkušenosti

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.