Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

MECHATRONIK - automatizace (M/Ž)

Budete se věnovat diagnostice poruch a samostatné opravě automatických a poloautomatických strojů, preventivní údržbě zařízení, ale i přestavbám pro různé typy výrobků.

Budete vést a aktualizovat plány údržby a související dokumentaci, zefektivňovat výrobní procesy v rámci automatizace a úzce spolupracovat s útvaremúdržby, výroby a kvality.

 

Pozice je vhodná pro zájemce, který již disponuje podobně zaměřenou profesní praxí (alespoň krátkodobá zkušenost velmi vítána). Podmínkou jsou znalosti z oblasti pneumatiky, elektroniky a mechaniky, které uplatníte při výkonu práce.

 

Pracovní místo je zařazeno do třísměnného provozu.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Německá společnost sídlící v blízkosti Plzně (výborná dopravní obslužnost), která se zaměřuje na výrobu hybridních systémů (plastové a kovové díly, elektronické součástky aj.). Firma se věnuje oblati komlexních aplikací vstřikování plastů, využívá zejm. technologie lisování, montáží, nástrojárny.

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4