Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

seřizovač vstřikolisů - ideálně s alespoň krátkodobou praxí (M)

Hledám zkušeného profesionála, který hledá novou pracovní výzvu a rád by navázal na dosud získanou praxi v oblasti seřizování a optimalizace vstřikolisů.

Součástí práce je i výměna forem, podpora výroby a aktivní spolupráce s procesními inženýry, útvarem údržby a kvality.

 

Pozice zařazena do třísměnného režimu.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Německá společnost sídlící v blízkosti Plzně (výborná dopravní obslužnost), která se zaměřuje na výrobu hybridních systémů (plastové a kovové díly, elektronické součástky aj.). Firma se věnuje oblati komlexních aplikací vstřikování plastů, využívá zejm. technologie lisování, montáží, nástrojárny.

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4