Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

technik kvality s NJ včetně vedení útvaru kvality - velmi urgentní!!!

Hledám zkušeného uchazeče, který je schopen vést i celý útvar kvality (zástup vedoucího bude na dobu určitou, cca do 5/2021 event. déle, pozice technika kvality zůstane následně zachována).

 

Klíčovou náplní práce je realizace a vedení auditů kvality, dále plánování kontrol, vyhodnocování získaných dat a realizace potřebných opatření, definice potřeb v oblasti kvality a zajištění realizace potřebných opatření (vstupní kvalita, výrobní kvalita, výstupní kvalita produktu), odpovědnost za kvalitativní parametry v souvislosti s výrobou.

 

Útvar kvality je složen cca 9 dalšími kolegy (kvalitáři ve výrobě, technici kvality, 2 specialisté v měřicím centru a specialista vstupní kontroly kvality).

 

Nutnou podmínkou je profesní zkušenost z oblasti automobilového průmyslu (vazba na specifické normy v kvalitě, jimiž se tento segment řídí).

Představa mého klienta je, že vybraný uchazeč se bude zejm. do 5/21 věnovat nejvíce právě vedení útvaru kvality a auditům, ostatní odborná práce bude nejpravděpodobněji přesunuta spíše na kolegy.

 

Nástup do PP: co nejdříve, pozice je velmi urgentní

Mzdová nabídka: dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Výrobní německá společnost sídlící v blízkosti Plzně (Plzeň - sever), jež se zabývá výrobou zejm. plastových komponent pro automobilový průmysl, výrobou osvětlovací techniky aj.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.