Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

geodet - zeměměřičský inženýr (M/Ž)

Vybraný zájemce se bude věnovat samostatnému řešení geodetických zakázek v oblasti dopravních staveb na železnici. Část pracovní doby budete zpracovávat potřebné materiály v kanceláři v Plzni, část pracovní doby budete vykonávat svoji odbornou práci v terénu dle sjednaných zakázek (pracovní cesty v rámci ČR).

 

Nezbytnou podmínkou pro výkon práce je platné právnění v rozsahu §13 odst. 1 písm. a) až c) zákona č. 200/1994 Sb. - ÚOZI (úředně oprávněný zeměměřičský inženýr).

 

Jedná se o nově vytvořenou pracovní pozici v rámci firmy. Pracovní poměr bude sjednán nejprve na dobu určitou jednoho roku, následně na dobu neurčitou.

 

Mzdová nabídka: dle profesní zkušenosti uchazeče

 

Nástup do PP možný ihned.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

společnost sídlící v Plzni, která podniká v oboru technologické výstavby v oblastech zabezpečovací techniky pro kolejové dráhy, telekomunikací a přenosu dat

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.