Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

inženýr v oddělení údržby, zaměření na IT - 50 tis. CZK náborový bonus, (M/Ž)

Na daném pracovním místě se budete věnovat správě SW pro automatizační techniku a IT, spravovat zálohy pro PLC a další automatizační techniku, diagnostikovat a analyzovat závady na výrobních zařízeních a následně navrhovat potřebná opatření.

Součástí práce je podpora činnosti směnových pracovníků v útvaru údržby, úpravy programů PLC a spolupráce na proškolování členů údržby.

 

Vhodný zájemce by měl mít již předchozí zkušenost v oblasti údržby automatizovaných linek či zařízení (vazba na PLC programování), pozice je však zaměřena do oblasti IT než na samotnou údržbu zařízení.

 

Organizačně je pozice zařazena pod útvar údržby, úvazek 40 hodin týdně, nejedná se o směnný režim.

 

Mzdová nabídka: 50 - 80 tis. CZK, dle profesní zkušenosti zájemce

Nástup do PP: možný ihned, popř. dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby zde firma vyvíjí a testuje nové produkty a to v rámci nově postaveného moderního vývojového centra

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4