Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

inženýr v oddělení údržby - 30 tis. CZK náborový bonus

Na daném pracovním místě se budete věnovat správě SW pro automatizační techniku a IT, spravovat zálohy pro PLC a další automatizační techniku, diagnostikovat a analyzovat závady na výrobních zařízeních a následně navrhovat potřebná opatření.

Součástí práce je podpora činnosti směnových pracovníků v útvaru údržby, úpravy programů PLC a spolupráce na proškolování členů údržby.

 

Vhodný zájemce by měl mít již předchozí zkušenost v oblasti údržby automatizovaných linek či zařízení (vazba na PLC programování).

 

Organizačně je pozice zařazena pod útvar údržby, úvazek 40 hodin týdně, nejedná se o směnný režim.

 

Nástup do PP: možný ihned, popř. dohodou

Mzdová nabídka: dle profilu vybraného zájemce, (32 - 45 tis. CZK + benefity)

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.