Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

výrobní inženýr - robotické aplikace, strojové vidění - nábor. bonus 30 tis. CZK

Vaší prací budou činnosti zaměřené na aplikaci nových moderních technologií do výroby, věnovat se budete oblasti automatizace, robotizace, strojovému vidění. Pro tyto budete připravovat nákupní specifikace.

Součástí práce je komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli, interní spolupráce napříč firmou, zejm. s útvary údržby a výroby.

 

Vítán je myšlenkově kreativní zájemce, manuálně zručný, který se rád pohybuje mezi stroji, ideálně, disponuje-li alespoň krátkodobou zkušeností z průmyslového provozu.

 

Rozhodně se jedná o zajímavou výzvu, jelikož budete součástí týmu, který se bude podílet na rozjezdu zcela nového projektu.

 

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: dle profesních zkušeností zájemce, individuální domluva

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.