Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista controllingu - mezinárodní projekty

Rozhodně skvělá výzva pro uchazeče, který vítá možnost seberealizace v oblasti financí a controllingu s přesahem sledování a vyhodnocování CO položek v rámci celosvětové působnosti realizace konkrétních projektů zaměstnavatele.

Náplní práce bude zejm. vyhodnocování controllingových ukazatelů, příprava dokumentace pro vnitropodnikové účetnictví, stanovování daňových výsledků montážních projektů v rámci celého světa (dle konkrétních zakázek firmy). Dále budete vést průběžnou dokumentaci převodních cen, věnovat se internímu vyúčtování administrativních služeb a projektům v oblasti převodních cen (zde využijete znalost mezinárodního práva a pokynů OECD v oblasti převodních cen). Součástí práce je i podpora oddělení controllingu v ostatních daňových záležitostech.

 

Určitě zajímavá výzva pro uchazeče, který disponuje alespoň 2 letou předchozí odbornou praxí na podobně zaměřené pozici, orientuje se ve výše uvedené legislativě.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.