Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

finanční účetní - vedení německého fin. účetnictví

Budete se věnovat zejm. potřebné operativě při vedení finančního účetnictví pro německou dceřinnou společnost, zaúčtovávat příchozí a odchozí faktury, zpracovávat měsíční uzávěrky, tvořit potřebné statistiky a reporty, aktivně spolupracovat s kolegy.

 

Pracovní místo je vhodné pro zájemce, který již disponuje zkušeností z oblasti finančního účetnictví (junior/senior) a dokáže pracovat v IS SAP a velmi dobře s MS Excel. Komunikativní NJ je nutností (zaučení v SRN, občasné služební cesty do SRN).

 

nástup do PP: Dohodou

mzdová nabídka: dle domluvy a odborné praxe uchazeče

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.