Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

logistik do menšího týmu s velmi dobrou AJ (M/Ž)

Tak toto všechno se naučíte:

 

Budete zajišťovat realizaci zakázek a koordinovat dodávky zboží z Asie (zejm. Čína, Taiwan) do Evropy zákazníkům, příp. do bezcelního skladu, komunikovat se zahraničními dodavateli i zákazníky v angličtině, dojednávat termíny, objemy dodávek dle požadavků zákazníků. Při práci budete využívat zejm. IS SAP.

 

Dále se budete věnovat

koordinaci dodávek zákazníkům (s ohledem na požadovaný termín a objem) ve spolupráci s logistickým partnerem

realizaci dodávky zboží od dodavatelů a zajišťovat expedici zákazníkům

spolupráci na tvorbě cenových rozborů, analyzovat marže ve spolupráci s účetní společnosti

 

Mezi Vaše další pracovní povinnosti bude patřit objednávání zboží na základě statistik a výhledů od obchodníků, v případě potřeby pak vyhledávání nových potenciálních dodavatelů.

 

Hledám pečlivého, přirozeně aktivního uchazeče, který ocení práci v pohodovém menším pracovním týmu ve stabilní nadnárodní společnosti. Vítán je i zájemce na začátku profesní dráhy, příp. s krátkodobou zkušeností z logistiky, zákaznického servisu či se zkušeností s přípravou a plánováním výroby (interní logistika), který se dokáže v novém prostředí rychle zorientovat.

 

Nástup do PP: čím dříve tím lépe, úvazek 40 hod. týdně

Mzdová nabídka: dohodou, zohledněna bude případná profesní zkušenost

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

obchodně výrobní společnost sídlící v centru Plzně, mateřská centrála v USA

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.