Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

mechatronik - elektroúdržbář - náborový bonus 20 tis. CZK (M/Ž)

Firma, pro kterou vyhledávám posily do týmu údržby, vytváří v tuto dobu nový tým profesionálů v oblasti mechatroniky a údržby robotických pracovišť a automatizovaných výrobních zařízení.

 

Budete se věnovat výkonu preventivní údržby (včetně vedení záznamů) výrobních zařízení, robotických pracovišť po stránce elektro, dále vylepšení problematických míst výrobních zařízení. Budete dohlížet na obsluhu strojního zařízení na určetných a vyhrazených zařízeních souvisejících s výrobou, diagnostikovat závady strojního vybavení a řešit vzniklou situaci.

 

Pracovní místo začleněno do útvaru MAINTENANCE.

Rozhodně zajímavá profesní výzva pro motivovaného zájemce (ideálně s alespoň krátkodobou praxí), event. i pro šikovného absolventa.

 

Vhodné i pro absolventy SOU/SŠ elektro, práce zařazena do třísměnném provozu - ranní, odpolední, noční směny. Firma nabízí PP na dobu neurčitou.

 

Mzdová nabídka pro uchazeče cca 36 - 40 tis. CZK dle odborné praxe, nástup do PP možný ihned

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby zde firma vyvíjí a testuje nové produkty a to v rámci nově postaveného moderního vývojového centra

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4