Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

procesní technik - zaměření na správu a zlepšování procesů

Jedná se o pozici zaměřenou na procesní nastavení pracovních postupů, na pomezí technologie a výroby.

Budete dohlížet nad stávajícími procesy a pracovními postupy a tyto vyhodnocovat, vyhledávat možnosti jejich zlepšování.

Součástí práce je sledování hodnot interní výpadkovosti a navrhování vhodných řešení vedoucích ke snížení této hodnoty. Věnovat se budete i testování nových materiálů pro výrobu, spolupracovat na vývoji a integraci nových projektů, posuzovat a zlepšovat ergonomické spekty procesů, sledovat efektivitu údržby, spolupracovat při tvorbě a optimalizaci plánu údržby.

 

Nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: individuálně, dle předchozí profesní zkušenosti

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

silná globální nadnárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně, která se zabývá řešeními v oblasti přenosu dat ve vozidlech, vyrábí koaxiální, HSD, senzorová a jiná elektronická vedení, nově tato společnost vyvíjí a vyrábí automatizovaná a robotická strojní zařízení, stroje a výrobní linky, které jsou využívány v jejích provozech rozmístěných v různých částech světa

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4