Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

product development engineer - konstruktér -zaměření plasty a kovové díly - nábor. bonus 30 tis. CZK

Budete součástí vývojového týmu, který se podílí na tvorbě a inovaci nových produktů společnosti.

Věnovat se budete definici specifikací produktu, vývoji mechanické a chladící konstrukce, dále pak testování a přizpůsobení produktu v souladu s příslušnými evropskými předpisy. Při své práci se budete zaměřovat zejm. na návrhy plastových a plechových dílů. Budete klíčová kontaktní osoba mezi útvarem designu a dalšími odděleními (nákup, kvalita, výroba), získáte tak ucelený přehled o výrobním procesu firmy.

V oblasti testování budete určovat konkrétní testy a hodnocení, kterým musí být u produktů realizovány, výsledky budete dále zpracovávat.

 

Samozřejmostí je pak aktivní spolupráce v rámci týmu, byť důraz je kladen na samostatnou odbornou práci.

 

Vítán je jak uchazeč na začátku profesní dráhy, tak i seniorní zájemce (zkušenost z oblasti vývoje plastových a plechových lisovacích dílů).

 

Nástup do PP: ihned, dohodou

Mzdová nabídka: absolvent VŠ cca 33 tis. CZK při nástupu, u seniorního uchazeče bude zohledněna předchozí odborná zkušenost (max. cca 70 tis. CZK)

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.