Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

product development engineer - útvar údržby

Budete se věnovat konstrukčním modifikacím stávajících produktů s ohledem na požadavky na zlepšení specifikací, snížení nákladů nebo na změnu legislativy.

Příležitostně se budete podílet na tvorbě prototypů, jejich testování, výpočtech nákladů.

Budete určovat vhodnost konkrétních testů, které je potřeba, aby produkt podstoupil (nutné znalosti FMEA), výsledky budete analyzovat a dále zpracovávat.

Budete aktivně spolupracovat s útvarem designu, nákupu, kvality a výroby.

 

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: dle předchozí odborné zkušenosti konkrétního zájemce

(u seniora až 70 tis. CZK)

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.