Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista plánování projektů - útvar vývoje

Pracovní pozice je organizačně začleněna do týmu vývoje.

Vybraný zájemce se bude věnovat zejména spolupráci na přípravě projektů nových modelů, domlouvat vše potřebné s osatními sekcemi a útvary, spolupracovat při tvorbě rozpočtů a hlídat nákladové položky na projekty s ohledem na schválený rozpočet, aktivně spolupracovat v oblasti možného snižování nákladových položek.

Povedete potřebnou administrativu a budete udržovat potřebné databáze produktů v aktuálním stavu (nutná dobrá uživatelská znalost MS Excel), věnovat se budete řízení dokumentů v celém oddělení vývoje, podílet se na tvorbě nových a efektivnějších procesů a připravovat podklady pro audity ISO.

Aktivně budete spolupracovat s ostatními kolegy z různých útvarů společnosti.

 

Vítán je uchazeč s předchozí zkušeností z obdobně zaměřené pozice (ekonomika, výrobní či finanční controlling či jinak analyticky zaměřená pracovní pozice ekonomicko administrativního zaměření ve vztahu k výrobnímu procesu).

 

nástup do PP: dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.