Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

vedoucí týmu operativního nákupu s velmi dobrou NJ (M/Ž)

Pracovní místo je vhodné pro zkušeného nákupčího, pro něhož je jeho stávající práce rutinou a který by se ve své profesní dráze rád posunul na manažerskou pozici.

Vybraný zájemce se bude věnovat koordinaci činnosti až cca 9 členného týmu, zodpovídat za vyřešené potřeby zákazníka, řídit KPI´s týmu, věnovat se bude denní agendě týmu operativního nákupu, bude v úzkém kontaktu se zahraničními dodavateli (nutná dobrá znalost NJ - telefonický i e-mailový kontakt).

Součástí práce je participace na tvorbě objednávek, jejich kontrola a evidence v SAP, kontrola dodacích termínů a řešení případných nesrovnalostí, zpracování upomínek či reklamací.

 

Nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.