Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

motivovaný strojní technik + mistr výroby (a zároveň šéf) v jednom

Rozhodně zajímavá výzva pro aktivního člověka (ideálně strojaře), který by se rád realizoval v novém a moderním výrobním prostředí při startu nového výjimečného projektu.

 

Během cca měsíce či dvou budou do moderních prostor v Ejpovicích instalovány nové automatické stroje na výrobu ráfků na jízdní kola.

Naučíte se tyto stroje ovládat, nastavovat (odborně Vás proškolí dodavatelská firma) a pracovat s nimi. Manuální zručnost je nutností.

Instalovány budou 3 druhy automatických strojů (řezání materiálu, jeho ohýbání a následné provrtání a kompletace součástí), jejichž operace na sebe navazují. Pro člověka, který se rád pohybuje ve výrobním prostředí a má alespoň roční praxi z výroby rozhodně nic složitého, co by se nedalo zvládnout.

Budete koordinovat a řídit práci jednoho dalšího operátora a jednoho pracovníka kontroly kvality. Součástí práce je i administrace objednávek, dohled nad dodržováním plánu výroby s ohledem na nasmlouvané závazky vůči odběratelům. Avšak více než u PC budete pracovat v provozu a zajišťovat vše potřebné týkající se výrobního procesu.

 

Zpočátku se budete věnovat zejm. nastartování výroby (dosud tato probíhala v Číně, avšak firma se rozhodla přesunout ji do ČR), potřebné operativně nutné ke zprovoznění strojního vybavení, částečně i procesnímu nastavení tak, aby byla výroba co nejefektivnější.

Jedná se o relativně malý výrobní provoz (3 automatické stroje) a práci v malém týmu (další dva členové týmu - operátor a kontrolor kvality), které budete mít na starosti.

 

Pozitivy rozhodně jsou i:

práce na denní směnu (PO - PÁ), víkendy volné, začátek a konec směn bude teprve stanoven

moderní, čisté a nehlučné pracovní prostředí

skvělé zázemí firmy napojené přímo na výrobní prostory v Ejpovicích

 

Ale hlavně - budete u rozjezdu něčeho skvělého, nového, co má silný potenciál růstu a s tím i Vaše odborná profesní dráha a možnost odborného profesního postupu, jak se bude příp. výroba rozšiřovat.

 

nástup do PP: dohodou, cca 7,8/2021

pracoviště: Ejpovice

práce na denní směnu

 

Pokud by Vás naplňovala práce operátora (v duchu výše uvedeného, obsluha strojů), uvítám kontakt. Zde by bylo fajn vyučení ve strojním oboru, popř. je místo vhodné pro čerstvého absolventa SPŠ strojnické (praxe zde není nutností).

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

obchodně výrobní společnost sídlící v centru Plzně, centrála v USA

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.