Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

aplikační inženýr/ka pro implementaci informačních systémů u zákazníků (Line Management)

Můj klient uvítá do svého týmu zkušeného profesionála s přehledem v elektrotechnice (sítě, programování, PLC, databáze), který vítá nové profesní výzvy a příležitosti včetně cestování do rozličných koutů světa.

Jako platný člen týmu se budete věnovat implemetaci IS u koncového zákazníka. Tento IS je na míru vyvíjen pro chod konkrétního výrobního zařízení (ve spolupráci s profesionály v mateřské firmě v SRN a s koncovým zákazníkem). Budete se účastnit tvorby systémových procesů a popisů jejich funkce, technickým řešením a zpracování výměny signálů mezi jednotlivými stroji, centrálním řízením a propojením externích ERP systémů.

Součástí práce je vytváření projektové simulace a zpracování systémové funkce v kontextu projektového inženýrství.

Dále se budete věnovat podpoře prodeje a SolutionDesign při přípravě obchodně technických nabídek a uvádění řídícího systému do provozu přes VPN nebo u koncového zákazníka.

 

Pozice je vhodná pro vystudovaného profesionála v oblasti IT nebo elektrotechniky s velmi dobrou znalostí jak NJ tak i AJ. Oba jazyky při výkonu práce uplatníte. Němčinu zejm. při aktivní komunikaci a spolupráci s kolegy v SRN, AJ pak při pracovních cestách u zákazníků v různých koutech světa.

 

Nástup do PP: dohodou, ihned

Mzdová nabídka: bude individuálně vyhotovena konkrétnímu zájemci s ohledem na jeho předchozí profesní zkušenost

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4