Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

aplikační inženýr/ka - vizuální digitalizace výrobních linek (Line Diagnostic)

Budete součástí týmu, který se podílí na implementaci na míru vyvíjených informačních systémů u zákazníka, jež slouží k řízení výrobních linek a zařízení.

Budete se věnovat přípravě celého projektu v kanceláři v týmu Line Diagnostic. Využívat budete zejm. Microsoft SQL Server, Atvise Web Scada a SW vyvinutý mateřskou firmou, jež ukládá a zpracovává data z celé výrobní linky. Pokud Vaše zkušenost či praxe není v tomto směru dostatečná, firma Vás vše potřebné doučí.

Dále se budete věnovat vytváření digitální vizualizaci linky, uvádět do provozu diagnostický systém vzdáleně přes VPN nebo přímo u koncového zákazníka.

Součástí práce je zaškolení zákazníka na instalovaný SW a zpracování technické dokumentace.

 

Pracovní místo doporučuji zájemci se vzděláním v oboru IT nebo elektro, s aktivní AJ (výhodou je pak i znalost NJ). AJ/NJ budete využívat velice často v rámci mezinárodní spolupráce s kolegy v SRN, kde je mateřská centrála, zároveň i u zákazníků.

 

nástup do PP: dohodou, ihned

mzdová nabídka: bude individuálně vytvořena dle předchozích zkušeností zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4