Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

systémový inženýr - technik (popisy defektů finálního produktu)

Jedná se o technicky a administrativně zaměřenou pozici, kde budete mít na starosti anotaci / popis defektů či závad finálního produktu. Budete se věnovat zejm. kontrole konečných produktů společnosti a případné závady na zařízení popisovat. Je potřeba, abyste se orientoval/a v technické výkresové dokumentaci.

Výše uvedené má pak vazbu na samotnou kontrolu a vyhodnocování výrobního procesu, což bude patřit mezi Vaše další pracovní povinnosti, stejně tak samostatná práce na projektech elektrokonstrukce a spolupráce s profesionálními projektanty. Němčinu využijete každodenně.

 

Vítán je uchazeč, který dokáže nabídnout předchozí profesní zkušenost na technicky zaměřené pozici (např. finální kontrola, inženýr kvality atp.), s aktivní znalostí NJ. Velkou výhodou je pak předchozí zkušenost s anotacemi, s testováním, zpracováním dat.

 

Nástup do PP: dohodou, možný ihned

mzdová nabídka: dle předchozí profesní zkušenosti konkrétního zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.