Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

průmyslový inženýr - něco pro stavaře či strojaře (M/Ž)

Vybraný zájemce se bude účastnit vývoje konceptů při digitálním plánování vyroby, rozvrhovat zařízení (výrobní linky vyvíjené a vyráběné zaměstnavatelem) v součinnosti se stavebním projektem, tvořit potřebné detailní výkresy (např. konstrukční detaily, definice rozhraní), jež jsou nutné pro zdárnou realizaci celého projektu.

 

Rozhodě zajímavá výzva pro ty z vás, kteří máte zkušenosti s projektováním rozličných průmyslových budov či areálů po stavební stránce.

 

Budete zajišťovat:

komunikaci s obchodním oddělením, s projektovým vedením, zákazníkem a se stavbou (diskuze a prezentace konceptu, prezentace rozvržení, inventář) a zajišťovat tak optimální rozložení výrobního zařízení v hale

koordinaci technického obsahu s externími plánovači a subdodavateli

koordinaci termínů plánování se všemi zainteresovanými stranami

 

nástup do PP: dohodou

 

Pozice je vhodná i pro absolventy technických oborů, jež uvítají práci v mezinárodním prostředí a cestování je pro ně zajímavou výzvou.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.