Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

line quality control engineer - náborový bonus 30 tis. CZK

Vybraný zájemce se bude věnovat zejm. podpoře Line QC, vytvářet analýzy a zprávy týkající se zajišťování kvalitativních parametrů produktů přímo ve výrobním provozu, bude podchycovat důležité kvalitativní podněty přímo ve výrobě, u výrobních linek, věnovat se detekci kvalitativních potíží a tyto s kolegy řešit.

Bude součástí týmu podpory externích auditů, při řešení zákaznických reklamací.

 

Pozice je silně prakticky zaměřena na sledování výrobních procesů z pohledu kvality, vhodná pro SŠ/VŠ technika (elektro, strojní), bez enormního tlaku na jazykovou vybavenost, byť čím lepší znalost AJ dokážete nabídnout, tím lépe. Vítána předchozí zkušenost z výrobní firmy (ideálně výstupní kontrola).

 

Nástup do PP: dohodou, ihned, doba neurčitá

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.