Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

referent do obchodního oddělení (elektro vzdělání) (M/Ž)

Budete se věnovat zpracování obchodních nabídek a fakturaci včetně kalkulací cen na základě dodaných podkladů (výkaz výměr aj.), přípravě a vypracování smluvních vztahů (smlouva o dílo, o budoucí smlouvě o dílo aj.) se subdodavateli, vést příslušnou administrativu dle norem ISO a dalších vnitřních předpisů, spolupracovat při přípravě a realizaci dokumentace realizovaných projektů, připravovat podklady pro fakturaci zakázek a podílet se na ostatní činnosti obchodního oddělení. V kontaktu budete s různými institucemi státní i veřejné správy, zpracovávat dokumentaci v souladu s platnou legislativou (zákon o zadávání veřejných zakázek).

 

Pracovní pozice je vhodná pro uchazeče se SŠ vzděláním elektro, jež by se rád realizoval v oblasti obchodu dle výše uvedené specifikace. Místo je vhodné i pro uchazeče na začátku profesní kariéry s krátkodoboru odbornou praxí s obdobným zaměřením.

 

Pracovat budete v rozpočtovém programu KROS.

 

nástup do PP: možný ihned, popř. dohodou

mzdová nabídka: cca 34 tis. CZK

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

společnost sídlící v Plzni, která podniká v oboru technologické výstavby v oblastech zabezpečovací techniky pro kolejové dráhy, telekomunikací a přenosu dat

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.