Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

personalista s aktivní AJ

Do stabilního týmu HR hledám kvalifikovanou a motivovanou posilu.

Věnovat se budete zejména náboru a výběru nových kolegů na technicky zaměřené pozice, spolupracovat v rámci týmu i celé společnosti na realizaci personálních projektů a rozvoji zaměstnaců, součástí práce je i vedení potřebné administrativy, personální agendy a práce s příslušným SW (SAP).

Převezmete odpovědnost za vedení smluvní dokumentace zaměstnanců a spolupracovat budete se mzdovou účetní.

 

Aktivní angličtinu uplatníte zejm. při komunikaci s vedením společnosti a mateřskou centrálou v zahraničí.

 

Nástup do PP: dohodou, možný ihned

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.