Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

vedoucí strojní konstrukce s AJ nebo NJ (M/Ž)

Vybraný zájemce se bude věnovat vedení a koordinaci skupiny strojních konstruktérů a při výkonu práce zohledňovat základní ukazatele jako jsou náklady, kvalita práce, termíny. Bude se věnovat rozvoji procesů uvnitř skupiny, podílet se na interních vývojových projektech, personálně rozvíjet, motivovat a školit kolegy.

Jazykovou vybavenost uplatní vybraný uchazeč zejm. při aktivní komunikaci s německou centrálou, s níž bude diskutovat zadávané úkoly k plnění a jejich vyhodnocování včetně koordinace prací.

 

Vítán je zkušený VŠ strojař, jež dokáže nabídnout zkušenosti s projektovým vedením strojírenské konstrukce, aktivně pracuje v SolidEdge či obdobném CAD programu.

 

nástup do PP: dohodou, možný ihned

mzdová nabídka: bude individuálně vyhotovena dle předchozí odborné praxe

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.