Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

vedoucí týmu vývoje SW s pokročilou AJ

podíl narůstu firmy, stabilita, prostor pro osobní i profesní vývoj, práce na zajímavých mezinárodních projektech, motivující finanční odměna - toto je rámcová nabídka mého klienta

 

Hledám zkušeného profesionála, který by vedl tým vývojářů SW po odborné i personální stránce, pomáhal vy jednotlivým vývojářským týmům při plnění jejich úkolů a podílel se s nimi na vývoji (cca 60% kapacity). Součástí práce je plánování vytížení týmu za účelem plnění KPI, měsíční fakturce výkonů týmu, školení nových členů týmu v oblasti BOZP.

 

Klient očekává alespoň pětiletou zkušenost s vedením týmu vývojářů, zkušenost pracovat přímo s kódem, dále pak velmi dobrou AJ, bez které se neobejdete.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.