Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

vývojář - SW tester - 30 tis. CZK náborový bonus

Budete shromažďovat a vylepšovat SW požadavky na základě zpětné vazby z provozního užívání zařízení (tepelného čerpadla), získaných zkušeností a dalších poznatků z praktického užívání, podílet se na projektech napříč celou společností a převádět podněty a nápady, funkční uživatelské požadavky a požadavky na logiku řzení do specifikace SW jednotek a jejich ovladačů.

Na základě spolupráce z obchodním oddělením a dalšími mezinárodními vývojovými středisky společnosti, SW a výrobním oddělením upřesňovat koncept produktu, připravovat dokumentaci se specifikací SW pro logiku ovládání produktu (tepelného čerpadla), pro funkci dákového ovladače, WLAN a sdílet SW specifikace s útvary společnosti za účelem přípravy požadovaného SW řešení.

Budete se věnovat monitoringu různých fází vývoje SW včetně definování požadavků na testování, harmonogramu a přípravu testovacího SW dle časového plánu projektu.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.