Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

technik zkušební laboratoře - elektro (M/Ž)

Pozice je otevřena jak zkušenému uchazeči s předchozí praxí v oboru elektro, ale i zájemci na začátku profesní dráhy. Nově je pozice otevřena i zájemci, který nesplňuje kvalifikaci platné vyhl. 194/22 Sb., avšak dokáže se orientovat ve výkresové dokumentaci (např. strojař či jiný technický obor) s tím, že by vykonával tu část práce, kde není nutná uvedená elektro kvalifikace.

 

Rámcový popis práce zde:

věnovat se budete mj. programování a péči o měřící stroje

zpracovávat laboratorní analýzy ve stanoveném termínu

budete se věnovat mikroskopii, pracovat s počítačovým tomografem a síťovým analyzátorem, zajišťovat 3D měření

 

K dispozici budete mít moderní laboratorní vybavení včetně využívání nejmodernější technologie aplikované ve výrobním závodě.

 

nástup do PP: dohodou, možný ihned

mzdová nabídka: záleží na profesních zkušenostech zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

silná globální nadnárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně, která se zabývá řešeními v oblasti přenosu dat ve vozidlech, vyrábí koaxiální, HSD, senzorová a jiná elektronická vedení, nově tato společnost vyvíjí a vyrábí automatizovaná a robotická strojní zařízení, stroje a výrobní linky, které jsou využívány v jejích provozech rozmístěných v různých částech světa

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4