Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

compliance engineer (M/Ž) - elektrotechnický průmysl, nástupní bonus 50 tis. CZK

Hledám posilu týmu Compliance, která je významnou a nezbytnou součástí vývojového centra mého klienta. Tento tým má na starosti sledování současných evropských a mezinárodních norem/standardů, ověření jejich uplatnění v produktech, dále připomínkování k implementaci nových norem/standardů, které jsou stále ve schvalovací fázi.

 

vyhodnocení legislativních požadavků se zaměřením na enviromentální prostředí a finální implementace požadavků na dané produkty (elektromagnetická kompatibilita produktu)

sledování relevantních standardů se zaměřením na enviromentální prostředí

zajišťování podkladů o shodě produktu v rámci vývojového procesu i designových změn (koordinace testování,..)

spolupráce s jednotlivými úseky vývojového centra

poskytování školení a poradenství vývojovým inženýrům a dalším souvisejícím oddělením

komunikace s externími subjekty (certifikační orgán, testovací laboratoř, atd.)

možnost služebních cest (zejm. Belgie)

komunikace s mateřskou společností

 

Při výkonu práce využijete aktivní znalost AJ (ideálně na úrovni B2). Pracovní pozice je vhodná pro VŠ technika - absolventa, s motivací učit se novému a dále se vzdělávat.

 

 

mzdová nabídka: 50 - 80 tis. CZK, konkrétněji stanoví zaměstnavatel dle předchozí odborné zkušenosti zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby zde firma vyvíjí a testuje nové produkty a to v rámci nově postaveného moderního vývojového centra

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4