Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

design engineer - cost down - náborový bonus 50 tis. CZK, Jr. i senior (M/Ž)

Jedná se o technicky zaměřenou pracovní pozici, kde se vybraný zájemce bude věnovat zejm. analýze možných alternativ snižování nákladových položek u vyvíjených produktů (tepelná čerpadla). Nutností je znalost práce s výkresovou dokumentací (kreslení 2D postačuje).

V rámci optimalizace vyráběných modelů budete spolupracovat s ostatními odděleními v rámci výrobní firmy (výroba, kvalita, nákup), věnovat se přípravě jednotek pro testování, vše potřebné pak dojednávat s kolegy v zahraničí (uplatníte znalost angličtiny). Součástí práce je i tvorba výkresové dokumentace a komunikace s externími dodavateli (lokální i zahraniční).

 

nástup do PP: ihned, dohodou

mzdová nabídka dle profesních zkušeností zájemce, orientačně 50 - 80 tis. CZK

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4