Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

zkušený recruiter - výrobní firma (M/Ž)

Hledám zkušenou posilu do týmu, která se bude věnovat zejména náborovým aktivitám, vyhledávání a oslovování vhodných uchazečů na rozličné pozice (techničtí inženýři, vývojáři, administrativní pozice, odborné pozice do výroby atp.). Bude administrovat a vést celý náborový proces, domlouvat vše potřebné napříč společností (specifikace poptávaných pozic), komunikovat s uchazeči a zájemci.

Součástí práce je i příprava nástupních formalit vybraných uchazečů, příslušná administrativní operativa, zpracovávání přehledů a reportingu pro vedení firmy, práce s interním IS, MS Office aj.

 

Můj klient posiluje tým HR a hledá zkušeného, analyticky zaměřeného zájemce, který disponuje několikaletou odbornou zkušeností z oblasti náboru na inženýrské, ostatní technické, vývojářské apod. pozice.

 

nástup do PP - dohodou, cca první čtvrtletí roku 2023

mzdová nabídka - dohodou, dle profesních zkušeností zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby zde firma vyvíjí a testuje nové produkty a to v rámci nově postaveného moderního vývojového centra

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4