Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

manažer strojního servisu - robotika, programování, kamerová technika (M/Ž) - automobilový průmysl

Budete se věnovat strategickému řízení a systematické procesní koordiancí činnosti oddělení technologie se zaměřením na robotiku, programování, dále na krimpovací, strojní a kamerovou techniku. Součástí práce je podpora výroby v oblasti provozních prostředků i ostatních výrobních závodů v rámci nadnárodní skupiny zaměstnavatele.

Budete komunikovat s vývojem se sídlem v centrále v Německu, dodavateli, zákazníky.

Vybraný uchazeč povede oddělení, tým kolegů a věnovat se tak bude i personálním aj. otázkám a tématům spojených s koordinací aktivit pracovního týmu.

 

Nástup do PP: dohodou

Mzdová nabídka: bude individuálně vytvořena s ohledem na předchozí profesní zkušenost zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

silná globální nadnárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně, která se zabývá řešeními v oblasti přenosu dat ve vozidlech, vyrábí koaxiální, HSD, senzorová a jiná elektronická vedení, nově tato společnost vyvíjí a vyrábí automatizovaná a robotická strojní zařízení, stroje a výrobní linky, které jsou využívány v jejích provozech rozmístěných v různých částech světa

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.