Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

mechanik montáže - stavba strojů (M) - ranní směna - automobilový průmysl

Hledám zručnou posilu na stavbu a tvorbu plně automatických moderních strojů, kompletních výrobních automatických robotických linek, přípravků, nástrojů aj. strojního zařízení pro výrobu kabelových propojek.

Budete se věnovat montáži jednotlivých částí a celků uvedených strojů, vyrábět drobné díly dle výkresové dokumentace nebo podle individuální potřeby montáže, instalovat kabely, snímače, řídící a ovládací prvky na výrobní zařízení, věnovat se údržbě a opravám stávajících výrobních strojů a zařízení.

 

Budete-li mít zájem, firma Vám na základě předchozí domluvy umožní výjezdy i do zahraničí na své pobočky, kde se budete moci věnovat výše uvedeným činnostem.

 

Jedná se o práci převážně na ranní směně, v pravidelném režimu pak je určena směna odpolední.

 

Nástup do PP: dohodou

Mzdová nabídka: cca 36 - 42 tis. CZK

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

silná globální nadnárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně, která se zabývá řešeními v oblasti přenosu dat ve vozidlech, vyrábí koaxiální, HSD, senzorová a jiná elektronická vedení, nově tato společnost vyvíjí a vyrábí automatizovaná a robotická strojní zařízení, stroje a výrobní linky, které jsou využívány v jejích provozech rozmístěných v různých částech světa

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4