Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

referent/ka administrativní podpory oddělení kvality (M/Ž)

Hledám pečlivého, komunikativního zájemce, který by se rád realizoval na administrativně zaměřené pozici v oblasti kvality.

Vybraný zájemce se bude věnovat podpůrným administativním činnostem oddělení, správě a přípravě témat pro další kvalitativní šetření, koordinovat přenos dat a údajů a sledovat jejich zpětný tok, připravovat potřebnou dokumentaci pro interní audit. Součástí práce je asistentce při procesu revize bezpečnostních norem, sledování stavu dokumentace, vizualizace procesu kvality a monitoring toku dokumentace.

 

Vítán je uchazeč, který má alespoň základní povědomí z oblasti řízení kvality/procesů, nutností komunikativní angličtina.

 

Nástup do PP: dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4