Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

mzdová účetní (M/Ž) do výrobní firmy

Hledám zkušenou posilu mzdových účetní k mému klientovi.

Vybraný zájemce se bude věnovat zpracování mzdové agendy pro zaměstnance výrobní firmy se zohledněním specifik výrob ve směnném režimu.

Součástí práce je komunikace s úřady státní správy (OSSZ, FÚ), zdravotními pojišťovnami a dalšími třetími osobami v souvislosti se zpracováním a zúčtováním mezd.

Budete podávat potřebné informace zaměstnancům ke zpracovaným mzdám, komunikovat vše potřebné v rámci týmu mzdové účtárny, v případě potřeby zastupovat nepřítomného kolegu/kolegyni, věnovat se aktuální denní operativě.

V období uzávěrek a mimořádností je potřeba počítat s určitou časovou flexibilitou.

 

Práce ve firemním systému ELANOR, napojení na SAP a práce s MS Excel.

 

mzdová nabídka: bude individuálně vytvořena s ohledem na předchozí odbornou zkušenost zájemce

nástup do PP: vítán co možná nejdříve, event. dohodou

 

Hledám celkem dvě zkušené posily - 1x zástup za MD (cca do 6/2026) a 1x doba určitá na 1 rok + prodloužení na dobu neurčitou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby zde firma vyvíjí a testuje nové produkty a to v rámci nově postaveného moderního vývojového centra

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4