Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista BOZP ve výrobní společnosti (M/Ž) - náborový bonus 50 tis. CZK

Hledám zkušeného profesionála v oblasti BOZP a požární ochrany, který se bude věnovat zajišťování a realizaci uvedené agendy u mého klienta.

 

Vybraný zájemce bude organizovat a zajišťovat školení BOZP a PO, školení první pomoci pro zaměstnance firmy, sledovat příslušnou legislativu a kontrolovat dodržování závazných norem a předpisů vztahujících se k BOZP a PO, zajišťovat revize a opravy zařízení zabezpečující PO, kontrolovat pracoviště zaměstnavatele z pohledu BOZP.

 

Klient uvítá, pokud bude uchazeč disponovat kvalifiakcí odborné způsobilosti v oblasti BOZP a PO.

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: dle předchozí praxe, orientačně při nástupu cca 50 tis. CZK

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby zde firma vyvíjí a testuje nové produkty a to v rámci nově postaveného moderního vývojového centra

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4