Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

datový analytik (M/Ž) s NJ i AJ do engineeringové firmy

Vybraný zájemce se bude věnovat přípravě ad hoc analýzám, řešit vzniklé problémy, vytvářet reporty (budete správcem oprávnění pro reporting). Součástí práce je zároveň správa dat v externích systémech (např. Cirtuo - Category Management SW), zabývat se budete i dokumentací zdrojů dat, revidovat starší BI reporty a připravovat data pro migraci do PowerBI/Databricks.

 

Hledám uchazeče, který dokáže nabídnout obdobnou profesní zkušenost, jazykově vybaveného (NJ i AJ) se zájmem o další profesní vzdělávání.

 

Rozhodně zajímavá příležitost uplatnění v perspektivním oboru.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4