Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

manažer strategického nákupu (M/Ž) - automobilový průmysl

Hledám zkušeného profesionála, který se bude věnovat řízení nákupu investic, opotřebitelných a náhradních dílů, režijního materiálu a služeb, nákupu surového materiálu a ostatního nevýrobního materiálu.

Klient očekává, že vybraný zájemce bude aktivně navrhovat technická a organizační zlepšení pracovních postupů, plánovat a realizovat nákladové úspory, věnovat se vyhledávání nových dodavatelů, připravovat výběrová řízení, spravovat a řídit dodavatelské vztahy a smlouvy.

Součástí práce pak bude i navrhování a pomoc při vývoji, testování a zavádění nových funkční v rámci ERP systému a kompletní vedení nákupního útvaru (z pohledu pracovní kázně, BOZP, optimálního rozvržení práce mezi kolegy) a jeho rozvoj (tým čítá cca 5 - 7 osob).

 

Rozhodně zajímavá výzva pro zkušeného uchazeče, který hledá novou pracovní výzvu na trhu práce.

 

nástup do PP: dle dohody

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

silná globální nadnárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně, která se zabývá řešeními v oblasti přenosu dat ve vozidlech, vyrábí koaxiální, HSD, senzorová a jiná elektronická vedení, nově tato společnost vyvíjí a vyrábí automatizovaná a robotická strojní zařízení, stroje a výrobní linky, které jsou využívány v jejích provozech rozmístěných v různých částech světa

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4