Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

senior manažer kvality (M/Ž) - automobilový průmysl

Ráda bych oslovila zkušeného profesionála s aktivní angličtinou, který by rád navázal na dosud získané zkušenosti v oboru kvality.

Vybraný zájemce bude zodpovědný za řízení kvality ve výrobním úseku v rámci sériové i předsériové fázi výroby. Bude vyhodnocovat a reportovat klíčové ukazatele výkonnosti, zajišťovat dodržování standardů v rámci integrovaného systému řízení, spolupracovat při zavádění systematických opatření, jež vedou ke zlepšení výkonu celé firmy.

Věnovat se bude zejména i vedení týmu v oddělení kvality, jejich metodické podpoře a úzce spolupracovat s ostatními pobočkami v rámci celosvětového působení firmy.

 

Za splnění ročního cíle na dané pozici, firma vyplácí dohodnutou odměnu.

 

Nástup do PP: dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

silná globální nadnárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně, která se zabývá řešeními v oblasti přenosu dat ve vozidlech, vyrábí koaxiální, HSD, senzorová a jiná elektronická vedení, nově tato společnost vyvíjí a vyrábí automatizovaná a robotická strojní zařízení, stroje a výrobní linky, které jsou využívány v jejích provozech rozmístěných v různých částech světa

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4