Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

programátor automatizační technologie ve výrobě (M/Ž) - nástupní bonus až 60 tis. CZK

Pracovní příležitost je otevřena zkušenému uchazeči, ale i zájemci na začátku profesní dráhy. Důkladné zaškolení a zapracování je samozřejmostí.

Věnovat se budete správě a vývoji řídícího SW pro automaticky naváděné vozíky (platforma Arduino, C++), spolupracovat při úpravách elektroniky automaticky naváděných vozíků, spravovat a upravovat SW PLC výrobních strojů.

Součástí práce je definice požadavků a standardů týkající se agendy IT pro výrobní zařízení, komunikace napříč společností, vedení či spolupráce na projektech automatizace výroby a logistiky.

Budete pracovat na PC, ale často se budete pohybovat i ve výrobním prostředí a pracovat s výrobním zařízením.

 

výše náborového bonusu bude stanovena s ohledem na senioritu uchazeče

mzdová nabídka: bude vytvořena na míru konkrétnímu zájemci s ohledem na dosažený stupeň vzdělání a rozsah odborné praxe

 

nástup do PP: dohodou, ihned

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby zde firma vyvíjí a testuje nové produkty a to v rámci nově postaveného moderního vývojového centra

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4