Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

výrobní inženýr/ka - programátor/ka výrobních systémů (M/Ž) - náborový bonus až 50 tis. CZK

Budete se věnovat správě a vývoji webových stránek s monitoringem výroby, pracovat s databází Oracle (sběr dat a jejich vyhodnocení), navrhovat a optimalizovat výrobní systémy, věnovat se vývoji SW v C++ pro výrobní systémy (MES).

Součástí práce je komunikace s dodavateli (robotické periferie, IT řešení), spolupráce s ostatními útvary společnosti (výroba, kvalita) a podpora výroby při řešení nestandardních problémů v rámci pohotovosti.

 

Můj klient uvítá jak juniorního, ale i seniorního zkušeného zájemce.

 

mzdová nabídka: dle předchozí zkušenosti zájemce a dosaženého stupně vzdělání

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby zde firma vyvíjí a testuje nové produkty a to v rámci nově postaveného moderního vývojového centra

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4