Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

logistik do menšího týmu s velmi dobrou AJ (M/Ž) - prozatím zástup za MD a RD

Tak toto všechno se naučíte:

 

Budete zajišťovat realizaci zakázek a koordinovat dodávky zboží z Asie (zejm. Čína, Taiwan) do Evropy zákazníkům, převážně do bezcelního skladu, komunikovat se zahraničními dodavateli i zákazníky v angličtině, dojednávat termíny a sledovat skladové stavy. Budete úzce kounikovat s členy týmu, informovat je o aktuální situaci s objednávkami apod., při práci budete využívat zejm. IS SAP Business One.

 

Dále se budete věnovat

koordinaci dodávek zákazníkům (s ohledem na požadovaný termín a objem) ve spolupráci s logistickým partnerem

realizaci dodávky zboží od dodavatelů a zajišťovat expedici zákazníkům

objednávání zboží na základě statistik a výhledů od obchodníků

 

Hledám pečlivého, přirozeně aktivního uchazeče, který ocení práci v pohodovém menším pracovním týmu ve stabilní nadnárodní společnosti. Vítán je i zájemce na začátku profesní dráhy, příp. s krátkodobou zkušeností z logistiky, zákaznického servisu či se zkušeností s přípravou a plánováním výroby (interní logistika), který se dokáže v novém prostředí rychle zorientovat.

 

Nástup do PP: čím dříve tím lépe, úvazek 40 hod. týdně

Mzdová nabídka: dohodou, zohledněna bude případná profesní zkušenost

 

Pokud Vás nabídka oslovila, uvítám poskytnutí české a anglické verze životopisu. Z kapacitních důvodů budu kontaktovat pouze zájemce, jejichž profesní profil bude reflektovat představu mého klienta. Za pochopení děkuji.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

obchodně výrobní společnost sídlící v centru Plzně, mateřská centrála v USA

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4